ВР розгляне законопроекти про спільний транзит газу та уповноваженого економічного оператора

ВР розгляне законопроекти про спільний транзит газу та уповноваженого економічного оператора

Також депутати хочуть вдосконалити митний пост-аудит і змінити Митний кодекс

ВР розгляне законопроекти про спільний транзит  газу та уповноваженого економічного оператора
Фото: Twitter/verkhovna_rada

Першими питаннями в «митному блоці» законопроектів парламент ІХ скликання розгляне проекти законів щодо білоруського режиму спільного транзиту і про уповноваженого економічного оператора. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», повідомив претендент на посаду керівника комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

«Щодо митниці. Насамперед – законопроект про режим спільного транзиту і законопроект про уповноваженого економічного оператора, які очікують другого читання. Наступне – вдосконалення митного пост-аудиту. Внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності в ході переміщення товарів через митний кордон України», – відмтив Гетьманцев.

Раніше, як писав Mind, виконавчий директор компанії НАК «Нафтогаз Украни» Юрій Вітренко повідомляв, що З січня 2020 року Україна не транзитуватиме газ з Росії. При тому ГТС зможе забезпечувати всіх споживачів України достатньою кількістю газу.

Нагадаємо, раніше Mind писав, що до складу комітетів у парламенті увійдуть 421 депутат з 424, обраних. З них до складу комітетів увiйдуть 252 депутата зі «Слуги народу» (з 254), усі 43 депутати з «Опозиційної платформи за життя», всі 26 депутатів з «Батьківщини» і 25 депутатів з «Європейської солідарності», а також усі 20 депутатів з «Голосу». Також до комітетів ВР увійдуть 55 з 56 позафракційних депутатів, обраних до парламенту.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло