Українця Романа Сущенка доставили в московське СІЗО – росЗМІ

Українця Романа Сущенка доставили в московське СІЗО – росЗМІ

Наразі разом з ним у «Лефортово» перебувають Володимир Балух, Павло Гриб, Станіслав Клих, Олександр Кольченко і Євген Панов

Українця Романа Сущенка доставили в московське СІЗО – росЗМІ
Роман Сущенко
фото УНІАН

Громадянина України Романа Сущенка, засудженого в Росії за звинуваченням у шпигунстві, доставили з колонії в Кіровській області в СІЗО «Лефортово» в Москві. Про це «Інтерфаксу» повідомив відповідальний секретар Громадської спостережної комісії (ОНК) Москви Іван Мельников.

За його даними, всього в цьому ізоляторі більше 30 осіб, в тому числі 24 моряка ВМФ України, які були заарештовані після інциденту в Керченській протоці в листопаді 2018 року.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Мельников назвав точними відомості, що зараз в «Лефортово2, крім Сущенко, знаходяться також засуджені в Росії громадяни України Володимир Балух, Павло Гриб, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, і Євген Панов.

Сущенка затримали в жовтні 2016 року в Москві. У ФСБ заявили, що це кадровий співробітник Головного управління розвідки Міноборони України в званні полковника і його затримали «при проведенні шпигунської акції».

У червні 2018 московський суд засудив його до 12 років суворого режиму, у вересні 2018 року це рішення підтвердив Верховний суд Росії. Засідання проводилися в закритому режимі.

За словами адвоката Сущенка Марка Фейгіна, в ФСБ вирішили, що його підзахисний збирав в Москві інформацію про війну на Донбасі. Сущенко провину не визнав. Фейгін говорив, що в Москву він приїжджав до родичів.

Нагадаємо: раніше цього дня стало відомо про переведення до московського СІЗО Олега Сенцова, ймовірно, у межах підготовки обміну в’язнями між Україною та РФ.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло