Nike, Puma, Adidas та Ugg попередили про зростання цін на взуття через антикитайські мита
Загалом до президента Трампа з проханням скасувати мита звернулося 210 виробників взуття

Понад 200 компаній-виробників взуття, серед яких Nike, Puma, Adidas, ECCO, Fila, Crocs, Converse та Ugg, звернулися до президента США Дональда Трампа з проханням скасувати мита на китайські товари. Про це йдеться в їхньому колективному листі до американського лідера.
«З 1 вересня товари обкладатимуться 15%-ним митом. Це американське мито збільшує вже високі податки на взуття, які в середньому складають 11% і подекуди сягають 67% на деяке взуття. Найвище мито зазвичай розповсюджується на більш дешеве та дитяче взуття, що підвищить витрати для американських сімей», – наголошується у зверненні.
Виробники наголосили, що нові мита є прихованим податком для американців.
Крім того, компанії вважають, що нові мита можуть стати причиною подорожчання виробництва взуття і в інших країнах, окрім КНР.

«Деякі представники адміністрації вважають, що врешті-решт замість Китаю мита сплачуватимуть громадяни США, тому що Китай може просто знецінити свою валюту,щоб перекрити додаткові витрати», – йдеться в листі.
Виробники наголошують, що, «коли покупці витрачають менше грошей, ми продаємо менше взуття, а це шкодить економіці США».
Невизначеність, яку принесла торгова війна з КНР, за їхніми словами, стримує зростання економіки США та зупиняє капітальні вкладення в робочі місця, інфраструктуру та технології.
Нагадаємо: Китай оголосив, що вводить мита на імпорт товарів із США на $75 млрд – як відповідь на дії Вашингтона, який також підвищує тарифи. Трамп розкритикував рішення Пекіна й анонсував запровадження нових мит.
24 серпня Трамп оголосив про те, що мита на китайський імпорт, які почнуть стягувати з 1 вересня, будуть ще вищими від запланованих на 5%.
26 серпня Трамп заявив, що, на його думку, Китай хоче повернутися за стіл переговорів та укласти торгову угоду. Раніше проти подальшої ескалації конфлікту та за «спокійні переговори» виступила й китайська сторона
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].