Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
День відкритих дверей у навчальному центрі DAN.IT education: усе, що ви боялися спитати про ІТ
Реклама

День відкритих дверей у навчальному центрі DAN.IT education: усе, що ви боялися спитати про ІТ

Приходьте та переконайтеся, що ви здатні на більше

День відкритих дверей у навчальному центрі DAN.IT education: усе, що ви боялися спитати про ІТ

ІТ нарешті розвивається швидко не лише у світі, а й в Україні. Наразі це друга за величиною експорту послуг сфера у державі, і вона лише набирає обертів. Міжнародні експерти визнають українських розробників як одних з найкращих, присуджують нагороди веб-дизайнерам та підвищують попит на наших випускників з кожним роком усе більше.

Програмування, дизайн та діджитал-сфера – те, чому ніколи не пізно навчатися, особливо якщо навколишні умови диктують тобі успішну кар'єру. Перейти в ІТ та почати не тільки гідно заробляти, але і будувати довготривалу міжнародну кар'єру, розвиватися як професіонал – усе це лише вишенька на торті того, які можливості пропонує сфера високих технологій. Єдине питання – як розібратися, чи збігається ця картина світу із вашою, та на яку ІТ-професію можна розраховувати.

Спеціально для того, аби дати відповіді на найцікавіші питання щодо ІТ в Україні та світі, навчальний центр DAN.IT education запрошує всіх небайдужих до теми приєднатися до Дня відкритих дверей. 7 вересня команда центру збере українських експертів, які допоможуть вам з питаннями про ІТ – навіть найскладнішими. Якщо ви давно збиралися прийти та подивитися на все своїми очима – це гарний шанс побути глядачем та приміряти сферу ІТ на себе.

Що у програмі заходу?

  • Ознайомлення з програмами навчання у ІТ-сфері для дітей, підлітків, дорослих, початківців та тих, хто бажає змінити своє життя та спеціальність, так званих світчерів.
  • Програми DAN.IT education під мікроскопом: що таке модульне навчання, як проходять заняття, чому важлива менторська підтримка та розвиток софт-скілів, як ізраїльський підхід може змінити усе.
  • Наші родзинки: унікальні модулі, які включені до програми курсів, та досвід викладачів зі сфери технологій, ІТ, веб-дизайну та діджитал-маркетингу.
  • Чи є у нас екзамени? Як відбуваються захисти проектів та що таке наглядова рада?
  • Які проекти виконують наші студенти?
  • Новини від випускників: на яких програмах вчилися, які проекти захищали, куди влаштувалися на роботу.

День відкритих дверей радимо відвідати тим, хто хоче зробити кар'єру в ІТ та дотичних сферах, та змінити стару спеціальність на новішу та запитувану роботодавцями, а також не розуміється на тонкощах програм та напрямків навчання, які пропонують різні ІТ-курси. Під час спілкування можна буде поставити питання директорам центру, познайомитися зі студентами та відчути атмосферу навчання, що панує у DAN.IT.

Приходьте та переконайтеся, що ви здатні на більше – здатні бути у ІТ.

Дата: субота, 7 вересня, 11:00.

Захід вільний за умови попередньої реєстрації.
Зареєструватися можна на сайті центру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті