США впровадили санкції проти мережі з продажу іранської нафти, яку нібито контролює КВІР
Держдеп пообіцяв до $15 млн тому, хото допоможе викрити механізми фінансування «Корпусу вартових ісламської революції»

Вашингтон продовжує посилювати тиск на Тегеран та прагне скоротити його доходи від нафтового бізнесу. Міністерство фінансів США запровадило санкції проти мережі із продажу нафти, яка нібито перебуває під контролем «Корпусу вартових ісламської революції» (КВІР). Виручені від продажу нафти кошти, за твердженням американського уряду, йдуть на фінансування сирійського уряду, «Хезболли» та інших угруповань в порушення американських санкцій, передає DW
Під санкції Мінфіну та Держдепу США потрапили 16 компаній, 10 фізичних осіб та 11 кораблів. Їхні активи на території США будуть заморожені, а вести з ними бізнес – заборонено.
Окрім того, Держдеп США оголосив про винагороду обсягом до $15 млн за інформацію, яка допоможе викрити механізми фінансування «Корпусу вартових» та заблокувати їх. Як повідомив спецпредставник США щодо Ірану Браян Хук, Вашингтон збирає інформацію про джерела надходжень КВІР, у тому числі від продажу нафти, операцій підставних компаній та кримінальних підприємств.
Нагадаємо: днями США також впровадили санкції проти космічної галузі Ірану
нещодавно президент Дональд Трамп заявив,що готовий до зустрічі та переговорів з іранським президентом Хасаном Рухані.
Рухані, своєю чергою, заявив,що двосторонніх переговорів не буде,доки з Ірану не будуть зняті усі санкції.
Крім того, він попередив європейських підписантів угоди,що якщо вони не підуть назустріч Тегерану, країна з 6 вересня відмовиться від виконання значної частини зобов’язань за ядерною угодою.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].