Exxon Mobil продає усі свої активи в Норвегії за $4 млрд - Reuters

Exxon Mobil продає усі свої активи в Норвегії за $4 млрд - Reuters

Норвезькі видання повідомляють, що покупцем стала Var Energi

Exxon Mobil продає усі свої активи в Норвегії за $4 млрд - Reuters
фото www.flickr.com/photos/wunkxrawk

Американський нафтогазовий гігант Exxon Mobil продає всі свої активи в Норвегії, вартість яких оцінюється в чотири мільярди доларів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Найбільша нафтова компанія США заявила в червні,що збирається продати свій норвезький портфель з нафтодобування, який включає в себе міноритарні пакети акції понад 20 родовищ, якими керують місцева Equinor та англо-голандська Royal Dutch Shell.

Норвезьке видання Dagens Naeringsliv повідомила з посиланням на анонімні джерела, що покупцем стала Var Energi.

Як повідомляється, Exxon найняла інвестиційний банк Jefferies для управляння процесом продажу.

Представник Exxon відмовився коментувати інформацію.

Продаж, якщо він буде узгоджений регуляторами, відбудеться на тлі того, яr протягом останніх років Exxon зосередила зусилля на нарощуванні видобутку сланцевого газу на суходолі в США, особливо в Пермському басейні, а також на розвитку величезних родовищ в Гайані.

Акції Exxon, найбільшої в світі публічної нафтової компанії, виросли на 1,7% до сесійної максимуму в Нью-Йорку після того, як Reuters повідомило, що продаж був узгоджений

Нагадаємо: минулого місяця Exxon Mobil, найбільша в світі публічна енергетична компанія, повідомила, що розглядає можливість виходу з британських територіальних вод в Північному морі після більш ніж 50 років роботи в цьому нафтогазовому басейні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті