Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
У Німеччині почали проект із захисту комах вартістю 100 млн євро

У Німеччині почали проект із захисту комах вартістю 100 млн євро

На ці кошти буде проведено дослідження та створено природоохоронні зони

У Німеччині почали проект із  захисту комах вартістю 100 млн євро
фото pixabay.com

Уряд Німеччини виділив 100 млн євро на проект із захисту комах, який включає в себе дослідження і моніторинг місць їх популяції, передає HighTech. Така ініціатива виникла після того, як у 2017 році дослідники повідомили про різку загибель комах в заповідниках Німеччини – їх біомаса скоротилася на 76% за 30 років.

«Це крок у правильному напрямку», – зазначає Ларс Крогманн, ентомолог Державного музею природознавства в Штутгарті, який разом із колегами опублікував план з 9 пунктів, який дозволить зупинити зникнення комах.

Урядовий план включає в себе деякі з цих рекомендацій, такі як захист середовищ існування комах. Наприклад, багато традиційних лук – важливі місця проживання комах – зникли, оскільки фермери використовують їх для вирощування трави для годування тварин. Новий проект захистить кілька зон проживання комах, які не можна буде використовувати як пасовиська.

Проект також заборонить використання гліфосату – найпоширенішого гербіциду в світі, який використовують для боротьби з бур'янами. Він дуже шкідливий і часто його використання вбиває тисячі комах.

При цьому за планами уряду Німеччини, вони встановлять більш суворі правила щодо використання всіх пестицидів в заповідниках та інших охоронних зонах.

Нагадаємо, Німеччина заборонить гербіцид гліфосат, він же «Раундап», з 2023 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті