Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
На Сейшелах відбулось перше в історії крипто-ІРО

На Сейшелах відбулось перше в історії крипто-ІРО

Оператор MERJ Exchange провів публічне розміщення акцій на основі блокчейна

На Сейшелах відбулось перше в історії крипто-ІРО
фото www.flickr.com/photos/170236804@N04

Оператор єдиної ліцензованої фондової біржі на Сейшельських островах – MERJ Exchange – провів перше в світовій історії публічне розміщення акцій (IPO) на основі блокчейна. Компанія планувала таким чином залучити $4 млн. Про це повідомляє Finance.ua.

Суть полягала в тому, що MERJ продає свої токенізовані акції, повідомило галузеве видання CoinDesk. Це будуть цифрові активи на основі публічного блокчейна Ethereum.

Згідно з проспектом, в ході IPO компанія випустить понад 1,6 млн акцій за ціною $2,42 за папір з метою залучення $4 млн. Після операції капіталізація MERJ складе $25 млн.

Акції доступні як на власній платформі MERJ, так і для іноземних інвесторів через брокер-дилера Jumpstart і крипто-хранителя Prime Trust.

«Ці нові фінансові інструменти покликані змінити фінансову індустрію на довгі роки», – заявив CEO MERJ Exchange Едмонд Туохи.

Як повідомлялось, близько місяця тому MERJ став першим оператором фондової біржі, який запропонував використовувати блокчейн Ethereum для реєстрації прав власності на акції.

MERJ зареєстрований на Сейшельських островах із 2012 року є оператором біржі Seychelles Stock Exchange. Компанія обслуговує емітентів з Північної Америки, Європи, Азії, Австралії та Африки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті