Рекордні 25,8 млрд грн: ПриватБанк звітує про прибуток за вісім місяців цього року
Цей показник в три рази вище в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

За перші вісім місяців цього року ПриватБанк отримав 25,8 млрд грн прибутку. Про це на прес-конференції повідомив голова правління Банку Петро Крумханзл, передає кореспондент Mind.
Цей показник в три рази вище в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
«Ми планували менше...Сьогодні ПриватБанк продемонстрував рекордні результати, кращі навіть за ті, які були в найуспішніші роки до націоналізації. Ми залишаємось третім найбільшим платником податків в Україні.. за 2019 рік ми виплатли 11 млрд грн державі в якості дивідендів», – зазначив Крумханзл і додав, що це – рекорд для банківського сектора.
Чистий комісійний дохід склав 11,6 млрд грн, частина чистого комісійного прибутку від загального склала 45,1%.
Станом на сьогодні, додатком Приват24 користується 9,8 млн клієнтів. Позначки у 10 млн Банк планує досягти до кінця цього року. Кожен день у Приват24 проходить 1,9 млн транзакцій, що є еквівалентом 7500 офлайнових відділень.
Так щодня у Приват24 відбувається 894 000 перекази з картки на картку, 499 000 поповнень мобільного, 457 000 комунальних платежів та 12 000 обмінів валют.
В середньому кожен день у додатку купляють $1,25 млн та продають $1,3 млн, в той час як у відділеннях купляють $5,7 млн та продають $5,3 млн.
Розповідаючи про вчорашні обшуки у Банку, Крумханзл повідомив, що банк працює в звичайному режимі.
«Ми занепокоєні позицією правоохоронних органів стосовно банку. Банк прагне відповідати усім законам та нормативно-правовим актам та завжди співпрацює з правоохоронним агентствами... Все частіше дії правоохоронців схожі на спроби залякування та дискредитації банку та його керівництва», – додав він.
Крумханзл повідомив, що Банк готовий шукати правосуддя та захищати свою позицію та відкритий для суспільства та медіа.
Згідно з даними британського The Banker, ПриватБанк увійшов до топ-10 успішних фінустанов світу, що показали кращу динаміку переходу від збитків до прибутку.
Нагадаймо: в l півріччі цього року, чистий прибуток ПриватБанку склав 18,3 млрд грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].