Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Глава VW спростував чутки про наміри купити Tesla

Глава VW спростував чутки про наміри купити Tesla

Герберт Дісс захоплюється компанією Маска, але переконаний,що Volkswagen може зробити не гірше

Глава VW спростував чутки про наміри купити Tesla
Герберт Дісс
фото www.volkswagenag.com

Днями по усьому світу розповсюдились чутки про зацікавленість глави Volkswagen Group Герберта Дісса купити долю в Tesla. Сам Дісс під час автосалону у Франкфурті цю інформацію спростував. Про це повідомляє InsideEVs.

«Ні, я не розглядав можливість покупки долі в Tesla. Я дійсно захоплююсь тим,що вони зробили, але це також і для нас корисно, це підштовхує нас уперед», – сказав він.

«Я не став би купувати долю (у Tesla – ред.), тому що думаю, що ми можемо зробити те ж, що і вони»,- додав Дісс.

Видання також наголошує на другій частині заяви глави VW, в якій він зазначає, що в довгостроковій перспективі Volkswagen Group буде в більш вигідному положенні, ніж Tesla.

«В довгостроковій перспективі, я думаю, у нам може бути перевага завдяки масштабу. Що стосується апаратного забезпечення, то, ймовірно, різниця не настільки велика… але коли мова заходить про наступну важливу річ, а саме програмне забезпечення, Tesla є сильною в програмному забезпеченні, але програмне забезпечення насправді є грою з великими обсягами. Якщо ви займаєтесь програмним забезпеченням, вам потрібно використовувати десять мільйонів пристроїв,а не мільйон».

Зазначається, що Дісс тепло відноситься до Tesla і Ілона Маска і бажає йому всього найкращого, зокрема, зробити компанію прибутковою в найближчому майбутньому.

«Я не вірю, що відбудеться банкрутство. Мені подобається Ілон, і я бажаю йому найкращого. Tesla близька до прибутковості», – заявив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті