Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Німеччина слідом за Францією також хоче заблокувати криптовалюту Libra від Facebook

Німеччина слідом за Францією також хоче заблокувати криптовалюту Libra від Facebook

Цифрова валюта може суттєво розхитати банківську систему

Німеччина слідом за Францією також хоче заблокувати криптовалюту Libra від Facebook
фото pixabay.com

Парламент Німеччини і федеральний уряд заблокують розвиток цифрової валюти Libra та інших «приватних стейблкойнів» на території Німеччини, повідомляє Spiegel з посиланням на парламентарія Томаса Хайльмана.

Велика коаліція ХДС/ХСС вже розробила стратегію регулювання технології блокчейн, а уряд готовий її затвердити. У ній закріплять заборону Libra та її аналогів.

За словами Хайльмана, який відповідає за розробку документа, центральні банки досі добре справлялися з інфляцією і кризами, а домінування провайдера цифрової валюти ускладнить ситуацію.

При цьому уряд не виключає можливості створення власної цифрової валюти і блокчейна Bundes-Chain, а також готовий підтримувати розвиток технологічних стартапів у цьому секторі.

Раніше криптовалюту Libra розкритикував міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц, а глава Бундесбанку Єнс Вайдман закликав політиків не обмежувати інновації.

12 вересня Брюно Ле Мер, міністр фінансів Франції, заявив, що його країна не допустить розвитку Libra на території Європи. Крім того він запропонував розробити власну цифрову валюту Євросоюзу.

Між тим у Libra Association вважають, що всі проблеми з регуляторами вирішать, а саму валюту запустять у другій половині 2020 року.

За матеріалами ForkLog

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті