Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Статую Бика з Уолл-стріт, пошкоджену вандалами, скульптор відреставрує власним коштом

Статую Бика з Уолл-стріт, пошкоджену вандалами, скульптор відреставрує власним коштом

На відновлення статуї доведеться витратити $15 тисяч

Статую Бика з Уолл-стріт, пошкоджену вандалами, скульптор відреставрує власним коштом
Pixels

Італійський скульптор Артуро Ді Модіка, який створив статую Бика в головному фінансовому районі Нью-Йорка – на Уолл-стріт, відреставрує її за свій рахунок після нападу вандала, передає телеканал NBC з посиланням на Артура Пікколо – голови асоціації, яка доглядає за парком Боулінг-Грін, де встановлена скульптура.

Скульптор Ді Модіка прибуде з Сицилії наприкінці вересня і буде керувати процесом відновлення свого твору. Він взяв на себе витрати щодо реставрації, які, за його підрахунками, обійдуться приблизно в $15 тисяч. Автор скульптури досі є її власником.

Gazettco вже повідомляла, що в суботу 42-річний житель Далласа Тевон Варлаков вдарив бронзового бика банджо, пошкодивши правий ріг Бика.

«Збитки могли бути набагато серйознішими, – зазначив Пікколо. – На мою думку, все можна поправити».

Скульптура «Бик з Уолл-стріт» була встановлена в парку Боулінг-Грін в 1989 році. Бронзовий звір розташований в південній частині Манхеттена, поруч із Нью-Йоркською фондовою біржою, і є популярною туристичною визначною пам'яткою.

Нагадаємо, автор статуї Атакуючого Бика на Уолл-стріт вимагає демонтувати встановлену біля його витвору ще одну статую – Безстрашної Дівчинки. Він стверджує, що нова скульптура повністю порушила його творчий задум.

За матеріалами gazettco.com

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті