НАЗК внесло припис міністру економіки Милованову

НАЗК внесло припис міністру економіки Милованову

Мова йде про порушення закону щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів

НАЗК внесло припис міністру економіки Милованову
Фото: НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПКА) внесло припис про порушення закону щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів міністру розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Олексію Милованову. Про це повідомила прес-служба НАЗК на сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням, Милованову внесено припис щодо директора державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива» Андрія Люшина, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, викликаного спільною роботою з близькими особами – дружиною і дочкою.

«Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести службове розслідування для виявлення причин і умов, які призвели до скоєння директором державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива» Андрієм Люшиним правопорушення, пов'язаного з корупцією, і розглянути питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності», – сказано в повідомленні НАЗК.

Крім того, відомство внесло приписи першому заступнику голови Черкаської обласної ради Валентину Тарасенку, меру Рівного Володимиру Хомку, директору Департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Тетяні Онищенко, Слобідському сільському голові Коростишівського району Житомирської області Петру Кучеруку та ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ользі Поркуян.

Раніше Mind писав, що НАЗК внесло припис гендиректору «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію