Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Гончарук розповів про можливості з'єднати водним шляхом Балтику і Чорне море

Гончарук розповів про можливості з'єднати водним шляхом Балтику і Чорне море

Прем’єр хоче підняти економіку країни на 40% за 5 років

Гончарук розповів про можливості з'єднати водним шляхом Балтику і Чорне море
kmu.gov.ua

Уряд України розглядає можливість проекту щодо об'єднання водних шляхів від Чорного до Балтійського моря. Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив 14 вересня під час щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», передає Голос Америки.

«Нам потрібно спробувати побудувати, з'єднати водним шляхом, наприклад, Балтійське і Чорне море. Це абсолютно реально. Є сорок водних шляхів, про які потрібно домовитися з Білоруссю і з Польщею. Для цього нам треба вибудовувати конструктивні відносини. І ми вже почали це робити», – сказав глава уряду.

Олексій Гончарук розповів про амбітний план уряду України щодо реформування економіки, який повинен забезпечити швидке зростання протягом наступних п'яти років.

«Ми хочемо вирости за п'ять років на 40%, – я в це вірю. Для цього достатньо в наступному році вирости в районі 5%, і кожен наступний – в районі 7%. Ми точно розуміємо, як це зробити! Для цього потрібно зробити іноді непопулярні, але дуже важливі трансформаційні зміни», – сказав прем'єр-міністр.

За його словами, уряд планує відкрити ринок землі, навести порядок з монополіями, лібералізувати трудові відносини, докласти зусиль до вирішення проблеми безробіття, демографічної проблеми та у справах захисту навколишнього середовища.

Тим часом юридична організація «Екологія – Право – Людина» попереджає, що проект «Е40» стосовно відновлення водного шляху з Балтійського до Чорного моря через річки Віслу, Західний Буг, Прип'ять і Дніпро загрожує великими екологічними проблемами для України, зокрема, загибеллю малих річок, деградацією сільськогосподарських земель та вивільнення радіоактивних елементів, осілих на дні Припяті.

«Спрямлення Прип'яті призведе до осушення та фактичного знищення Полісся як природного регіону. Порушення ґрунтів та донних відкладів в Зоні відчуження ЧАЕС призведе до вивільнення у товщу води радіонуклідів, похованих ще з часів аварії 1986 року», – йдеться в повідомленні.

Слуги народу планують поширити «Чорнобиль» на 2/3 території України? Вперше про проект Е40 заговорили відкрито. Про це...

Опубліковано Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ) Неділя, 8 вересня 2019 р.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті