Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
В Європі вперше випробували аеротаксі над містом (ВІДЕО)

В Європі вперше випробували аеротаксі над містом (ВІДЕО)

Volocopter піднявся в небо в центрі німецького Штутгарта

В Європі вперше випробували аеротаксі над містом (ВІДЕО)
фото press.volocopter.com

Літальні апарати компанії Volocopter , так звані аеротаксі, вперше провели випробування над населеним пунктом в Європі, а не за його межами. Компанія обрала для демонстрації місто Штутгарт, передає New Atlas.

Безпілотник з 18 пропелерами показували в межах дводенного заходу Vision Smart City, присвяченого майбутньому транспорту.

В світі літаючих таксі Volocopter, безумовно, є одним з провідних гравців у галузі. Аеротаксі компанії раніше брали участь у демонстраціях в Дубаї, на виставці CES 2018 і залучили інвестиції великих інвесторів, таких як Daimler. Лише за останній рік стартап відкрив свій підрозділ в Сінгапурі, показав нову, більш модернізовану версію свого аеротаксі і провів випробування над міжнародним аеропортом в Гельсінкі.

Видання повідомляє,що політ на Штутгартом тривав всього кілька хвилин, а маршрут його руху обмежувався простором над спортивними майданчиками, з яких він злітав та приземлявся. Однак глядачам вдалось скласти уявлення про те, настільки тихо літатиме новий транспорт найближчим часом.

«Наше повітряне таксі Volocopter відкриває абсолютно новий вимір міського транспорту, – заявив Флоріан Ройтер, глава компанії. – Як сьогодні переконався Штутгарт, вони літають безпечно і тихо, і весь проект швидко наближається до завершальної стадії. Аеротаксі Volocopter допоможуть полегшити транспортну завантаженість по всьому світу, а також тут, в Німеччині».

Нагадаємо: наприкінці серпня компанія Volocopter продемонструвала нову,оновлену версію свого eVTOL (літака вертикального зльоту та посадки) четвертого покоління. Безпілотне аеротаксі, як повідомляється, є електричним та може долати відстань до 35 км зі швидкість до 70 км/год. На борту можуть розміститись два пасажири із багажем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті