Охоронне агентство «Шторм» однопартійця Медведчука перекрило доступ до Дніпра на Трухановому острові

Охоронне агентство «Шторм» однопартійця Медведчука перекрило доступ до Дніпра на Трухановому острові

Загалом «Шторм» зайняв понад 11 000 кв. м. землі

Охоронне агентство «Шторм» однопартійця Медведчука перекрило доступ до Дніпра на Трухановому острові
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

Соратники нардепа Віктора Медведчука з приватного охоронного агентства «Шторм» облаштували на Трухановому острові у Києві базу, перекривши доступ до Дніпра. Про це повідомляє Bihus.info.

Загалом «Шторм» зайняв понад 11 000 кв. м. землі. Ділянка огороджена високим парканом, який і закриває доступ до берегу.

Фірма належить соратникам Віктора Медведчука по його політичному руху «Український вибір» – Івану Бойченко і Віктору Чорному. Останній нині став однопартійцем Медведчука і разом з ним зайшов у парламент у складі політсили «Опозиційна платформа «За життя». «Шторм» протягом останніх років займається охороною Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко і цілого ряду їхніх об’єктів нерухомості по всій країні. Інформації про будь-якого іншого клієнта цієї компанії нам знайти не вдалося.

За словами самого Чорного, «Шторм» нині просто охороняє на Трухановому острові якийсь об’єкт.

«Там є договір з власниками цього об'єкта, ми просто охороняємо. А тренувальна база – там немає тренувальної бази, тому що тренувальна база – це коли постійно тренування відбуваються, а там не відбуваються постійно»,- прокоментував Чорний.

У Київській міській державній адміністрації нам повідомили, що ділянка обліковується за районною громадською організацією «Клуб Козак». Ще у 2014-ому ця громадська організація  намагалась через суд довести право власності на старі радянські споруди спортивно-оздоровчого комплексу, але суд у такому проханні відмовив, бо громадська організація не змогла довести, що добросовісно заволоділа цим майном.

Керує районною громадською організацією «Клуб Козак» Ян Марченко. У минулому він – помічник народного депутата Тараса Козака, однопартійця і бізнес партнера Віктора Медведчука. Сам Марченко був співвласником щонайменше  4 аграрних компаній, часткою яких у 2017-ому році стала володіти дружина Віктора Медведчука – Оксана. Окрім того, згідно фінансовим звітам партій саме ця людина пожертвувала політсилі «За життя» більше 1,5 млн грн. Але за словами, Віктора Медведчука, ані громадської організації, ані її керівника він так і не пригадав.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті