Коболєв: Україна забезпечена газом на наступну зиму

Коболєв: Україна забезпечена газом на наступну зиму

У ПСГ накопичено на 4 млрд куб. м більше ніж за відповідний період минулого року

Коболєв: Україна забезпечена газом на наступну зиму
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Запаси газу в українських підземних газових сховищах (ПГС) перевищили минулорічний показник на 4 млрд куб.м і досягли близько 19,5 млрд куб. м. Про це повідомив  голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, повідомляє пресс-служба компанії.

«Ми розпочали підготовку до проходження осінньо-зимового сезону ще у квітні. Наразі запаси газу в ПСГ вже сягнули 19,5 млрд куб. м та на 4 млрд куб. м перевищують минулорічний показник. Враховуючи це, а також законтрактовані «Нафтогазом» на I квартал гарантовані фізичні поставки газу, можемо констатувати – Україна забезпечена газом на наступну зиму», – зазначив Коболєв.

У прес-службі НАКу повідомили, що закачка газу до ПСГ продовжується та триватиме до початку опалювального сезону. 

Ранше Mind писав, що «Нафтогаз» законтрактував близько 450 млн куб.м газу у міжнародного трейдера. Його поставка очікується у І півріччі 2020 року.

Як повідомляв Mind 8 вересня, запаси газу в підземних сховищах досягли максимуму за 7 років. Рівень запасів виріс до 18,7 млрд куб. м.

Раніше глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв повідомив, що компанія хоче закачати додаткові обсяги газу в ПСГ України на випадок припинення російським «Газпромом» транзиту газу територією країни після 2019 року. Увійти в наступний опалювальний сезон Україна планує з запасами близько 20 млрд куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло