За 8 місяців 2019 року Страхова компанія ARX зібрала близько 105 млн грн страхових премій у сегменті ОСЦПВ
Реклама

За 8 місяців 2019 року Страхова компанія ARX зібрала близько 105 млн грн страхових премій у сегменті ОСЦПВ

Приблизно 5% від загальної суми премій збирається онлайн, і цей показник має тенденцію до зростання

Цей матеріал також доступний російською
За 8 місяців 2019 року Страхова компанія ARX зібрала близько 105 млн грн страхових премій у сегменті ОСЦПВ

За 8 місяців 2019 року страхова компанія ARX зібрала близько 105 млн грн страхових премій у сегменті ОСЦПВ, що на 15% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого роком. Укладено понад 96 000 договорів. Приблизно 5% від загальної суми премій збирається онлайн, і цей показник має тенденцію до зростання. Електронний поліс ОСЦПВ з'явився тільки у 2018 році, компанія ARX брала активну участь у процесі його запуску в рамках роботи МТСБУ.

ARX нагадує, що з 21 вересня 2019 змінюються умови ОСЦПВ, збільшується сума виплат по компенсації збитку при ДТП. Максимальна виплата за шкоду, заподіяну майну потерпілих буде збільшена зы 100 тис грн до 130 тис грн на одного потерпілого. Також зросте максимальна виплата за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих, з 200 тис грн до 260 тис грн на одного потерпілого.

Змінюються значення і перелік коригуючих коефіцієнтів, що впливають на вартість ОСПЦВ. Серед нових коригувальних коефіцієнтів з'явиться інструмент, який дозволить страховику регулювати ціни на поліси «автоцивілки» залежно від результатів своєї діяльності. Йдеться про новий коефіцієнті К6 – прибутковості / збитковості діяльності СК з ОСЦВ, за допомогою якого страхові компанії зможуть самостійно корегувати ціни для збиткових сегментів і знижувати для беззбиткових.

«Ми в ARX провели глибокий аналіз портфеля ОСЦВ з метою створення нового справедливого підходу в тарифікації. У підсумку нам вдалося створити сегментований підхід до тарифікації ОСЦПВ, який дозволить встановлювати більш справедливу ціну для менш збиткових сегментів і, відповідно, більш високу для збиткових. Так, поряд зі звичними коефіцієнтами на фінальну ціну впливатимуть також вік власника авто та вік самої автівки. Головне завдання нового сегментованого підходу до ОСЦПВ – забезпечити кожному клієнту надійний страховий захист за оптимальною та справедливою ціною», – зазначає Максим Межебицький, перший заступник голови правління страхової компанії ARX.

Мати поліс обов'язкової «автоцивілки» відповідно до чинного законодавства зобов'язані всі водії. Водії, які зобов'язані страхувати свою відповідальність, але не роблять цього, порушують закон і ризикують зазнати набагато більших збитків, ніж вартість поліса. Уникнути неприємностей просто, оформивши за 5 хвилин поліс ОСЦПВ онлайн. Для цього потрібно зробити усього кілька кроків:

 • Увійти на сайт ARX, до розділу «Електронна Автоцивілка», натиснути «придбати».
 • Ввести інформацію про тип, марку, місце реєстрації та рік випуску автомобіля.
 • Вибрати оптимальний варіант страхування.
 • Заповнити персональні дані.
 • Підтвердити введені дані через SMS та сплатити страховий платіж.
 • Отримати поліс на e-mail, вказаний при оформленні.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль;
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн;

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $38,8 млрд, загальна сума активів складає $60,4 млрд, загальний акціонерний капітал складає $17,1 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті