Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
ВР ухвалила закон про скорочення переліку господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню

ВР ухвалила закон про скорочення переліку господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню

Закон має запровадити просте започаткування господарської діяльності у сфері телекомунікації

ВР ухвалила закон про скорочення переліку господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню» (1050). За таке рішення проголосували – 349 депутатів,  протии – 0, утримались – 0, не голосували – 54 народних обранців, передає кореспондент Mind.

 «17 вересня на своєму вечірньому засідання комітет з питань цифрової трансформації розглянув законопроект №1050. Він народних депутатів надійшло 16 правок та пропозицій до законопроекту. На засіданні комітету 13 правок було враховано, одна – врахована редакційно», – зазначив, заступник голови комітету ВР з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко,

Він також зауважив, що ухвалення змін, що містяться в законопроєкті, «дозволить запровадити простий та дієвий механізм започаткування діяльності для суб’єктів господарювання, які бажають здійснювати діяльність у сфері телекомунікації, а також наблизить законодавство України до законодавства ЄС».  

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що проєктом закону пропонується замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

Також варто додати, що даний законопроєкт був ухвалений парламентом в першому читанні 10 вересня 2019 року. Тоді ж було ухвалене рішення про скорочену процедуру його підготовки до розгляду у другому читанні. 

Нагадаємо, під час засідання 18 вересня 2019 року парламенту ухвалив в цілому  закон «Про Вищий антикорупційний суд», який має позбавити ВАКС необхідності займатися розглядом дрібних судових справ.

Також Рада ухвалила зміни до КПК щодо зменшення тиску на бізнес. Цей закон виключає з КПК статтю 205 – «Фіктивне підприємництво».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті