Бельгійські винищувачі перехопили російські літаки над Балтикою
ВПС Бельгії перехопили два російські бомбардувальники Ту-160 в повітряному просторі НАТО

Винищувачі бельгійських військово-повітряних сил здійснили перехоплення російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 Blackjack в повітряному просторі НАТО. Про це йдеться у повідомленні ВПС Бельгії у Twitter.
Some close ups of a Russian Blackjack from today's interception by the @BeAirForce. #DYK The Tupolev #TU160 Blackjack is a nuclear capable supersonic strategic bomber. It has a range of 12300 km and a maximum speed of twice the speed of sound. #NATO #BAP pic.twitter.com/Xp54adwPuI
– Belgian Air Force🇧🇪 (@BeAirForce) 17 сентября 2019 г.
«Літаки F-16, які беруть участь в місії НАТО з повітряного патрулювання над країнами Балтії, перехопили два російські літаки Ту-160 Blackjack і два російських Су-27 в небі над Балтійським морем», – йдеться в повідомленні.
Наголошується, що цей випадок був першим перехопленням для бельгійських сил, які приступили до патрулювання повітряного простору 3 вересня.
В повідомленні також зазначається, що Ту-160 є надзвуковим стратегічним бомбардувальником-ракетоносцем, який має радіус дії 12 300 км.
Цей літак є найбільшим і найпотужнішим в історії військової авіації надзвуковим літаком і літаком із змінною геометрією крила, а також найважчим бойовим літаком в світі, що має найбільшу серед бомбардувальників максимальну злітну масу. Це також найбільш швидкісний бомбардувальник із тих, які знаходяться на озброєнні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].