Суд затвердив мирову угоду між НБУ та ТОВ «Арлан»

Суд затвердив мирову угоду між НБУ та ТОВ «Арлан»

У лютому 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Національного банку про стягнення на нерухомого майна ТОВ «Арлан»

Суд затвердив мирову угоду між НБУ та ТОВ «Арлан»
Фото: УНІАН

Центральний апеляційний господарський суд 18 вересня 2019 року затвердив мирову угоду між Національним банком України (НБУ) та ТОВ «Арлан», що є майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями ПриватБанку. Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Арлан» виступив ініціатором укладення мирової угоди, згідно з якою взяло на себе зобов’язання погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості іпотечного майна, на яке Нацбанк звертав стягнення в цьому судовому процесі.

У травні 2018 року НБУ подав до Господарського суду Дніпропетровської позовну заяву про звернення стягнення на нерухоме майно, що належить ТОВ «Арлан».

Це майно було передано в іпотеку як забезпечення зобов’язань ПриватБанк за кредитом рефінансування. 13 лютого 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Національного банку до вказаної компанії, проте це рішення було оскаржене відповідачем у суді апеляційної інстанції.

Це вже другий приклад вирішення судового спору з майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями ПриватБанку через укладання мирової угоди.

Уперше мирова угода між Національним банком України та АТ «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) була затверджена Господарським судом Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року.

А вже 6 вересня 2019 року НЗФ достроково виконав зобов’язання перед Національним банком за цією мировою угодою, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло