НЗФ Коломойського достроково погасив борг ПриватБанка перед НБУ

НЗФ Коломойського достроково погасив борг ПриватБанка перед НБУ

Згідно з мировою угодою НФЗ зобов’язувався погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна

НЗФ Коломойського достроково погасив борг ПриватБанка перед НБУ
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

АТ «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) олігарха Ігоря Коломойського, 6 вересня 2019 року достроково виконало зобов’язання перед Національним банком (НБУ) за мировою угодою, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

У травні 2018 року Національний банк подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить «Нікопольському заводу феросплавів». Це майно було передано в заставу як забезпечення зобов’язань АТ КБ «Приватбанк» за кредитом рефінансування. 28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ та «Нікопольським заводом феросплавів».

Згідно з мировою угодою, ініціатором якої виступив АТ «Нікопольський завод феросплавів», останній зобов’язувався погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна. 

Нагадаємо: у серпні 2018 року Національний банк і ПриватБанк виграли апеляцію у судовій справі «НЗФ проти держави», в рамках якого Нікопольський завод феросплавів хотів врятувати свої 64 вагона від примусового стягнення Нацбанком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло