Сильна повінь в Іспанії обійдеться страховикам у 203 млн євро

Сильна повінь в Іспанії обійдеться страховикам у 203 млн євро

У цю суму включені витрати по виплаті відшкодування по 30 000 страхових заявок від потерпілих

Сильна повінь в Іспанії обійдеться страховикам у 203 млн євро
фото www.flickr.com/photos/acejackary

Сильна повінь в Іспанії, за оцінками іспанського Консорціуму страхових виплат за ризиками природних катастроф (Consorcio de Compensación de Seguros), обійдеться страховикам у 203 млн євро. Про  це повідомляє Укрстрахування.

 У цю суму, як зазначається, включені витрати по виплаті відшкодування по 30 000 страхових заявок від потерпілих.

Масштабні повені в Іспанії стали результатом рясних дощових опадів, в результаті чого тисячі жителів були змушені покинути свої будинки.

Згідно з даними CCS, в найбільш постраждалому регіоні Мурсії очікується 13 800 страхових претензій за договорами майнового страхування, в Аліканте і Валенсії очікується близько 12 000 страхових заявок. Представники CCS повідомили, що в даний час вже ведеться прийом заявок, їх чисельність перевищила понад 6000.

Раніше повідомлялося, що AIR Worldwide прогнозує застраховані збитки від тайфуну Факсай (Faxai) в вартісному коридорі $3-7 млрд.

Нагадаємо: стихійні лиха, такі як лісові пожежі, раптові повені та град, стають все більш дорогим пунктом витрат для галузі страхування. Раніше страхувальники класифікували їх як «вторинні небезпеки». В період з 2010 по 2018 середні страхові витрати від вторинних небезпек були вдвічі більшими, ніж від первинних, таких як землетруси та урагани.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті