Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Nissan має намір продати свій підрозділ за $1 млрд

Nissan має намір продати свій підрозділ за $1 млрд

Йдеться про Nissan Trading, який спеціалізується на торгівлі автозапчастинами

Nissan має намір продати свій підрозділ за $1 млрд
фото https://www.flickr.com/photos/alialbusaidi

Nissan Motor Co прагне продати свій підрозділ Nissan Trading, який спеціалізується на торгівлі автозапчастинами за $1 млрд. Про це повідомляє Bloomberg.

Автовиробник пропонує приватним акціонерним компаніям і торговим фірмам взяти участь в торгах за 100% акцій своєї «дочки». За словами джерел, покупець може бути обраний уже до жовтня. Вони повідомляють, що цільова оцінка включає в себе і суму боргу.

Продаж підрозділу, який приніс дохід у 676,1 млрд єн ($6 млрд) в фінансовому році, який закінчився в березні, допоможе Nissan вивільнити готівку, щоб допомогти своєму бізнесу, який постраждав через падіння продажів в США. Автовиробник посилив заходи із реструктуризації в липні, яка також  включила 12 500 скорочень робочих місць, після того як його операційний прибуток досягнув десятилітнього мінімуму.

Ціна акцій Nissan впала після арешту Карлоса Гона. Деталі про гучну справу можна дізнатися з матеріалу Mind «Скандал, що сколихнув Японію»: як глава Nissan обкрадав свою корпорацію».

Раніше цього місяця глава японської автомобільної корпорації Nissan Motor Хірото Саікава покинув свій пост на тлі скандалу з преміями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті