Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Трамп назвав розмову із Зеленським «правильною», а скандал у ЗМІ – штучним

Трамп назвав розмову із Зеленським «правильною», а скандал у ЗМІ – штучним

За його словами, ЗМІ навмисно відвертають увагу від справи сина Джо Байдена

Трамп назвав розмову із Зеленським «правильною», а скандал у ЗМІ – штучним
фото DR

Президент США Дональд Трамп стверджує, що жодним чином не порушував закон під час розмови зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським по телефону. Про це він написав у своєму Twitter.

За його словами, американські ЗМІ навмисно замовчують, що колишній віце-президент і на сьогодні головний конкурент Трампа з-поміж демократів Джо Байден нібито сказав українській владі звільнити прокурора, який розслідував справу про бізнес сина Байдена в Україні, пригрозивши відмовити в американському фінансуванні.

«Фейкові ЗМІ та їх партнер, Демократична партія, хочуть триматися якнайдалі від вимоги Джо Байдена до українського уряду звільнити прокурора, який розслідував справу його сина, інакше вони не отримають дуже велику суму американських грошей, тому вони сфабрикували історію про мене і про мою цілком рутинну розмову з новим президентом України. Нічого неправильного під час цієї розмови не було сказано, а вимога Байдена, з іншого боку, це повне лихо. Фейкові ЗМІ знають це, але не хочуть повідомляти!», – написав Трамп у Twitter.

«Тепер, коли демократи і фейкові ЗМІ потерпіли поразку за всіма іншими своїми схемами полювання на відьом, вони намагаються запустити ще одну таку ж безглузду, як і інші, назвавши її «полювання на відьом в Україні», одночасно намагаючись захистити Сонного Джо Байдена. Знову мимо!», – дописав Трамп пізніше.

Варто зазначити, що зараз у США триває скандал щодо ймовірного тиску Трампа на Зеленського у зв’язку з розслідуванням стосовно сина  Джо Байдена Хантера, який був членом правління газової компанії Burisma. За деякими підозрами, він ухилявся від сплати податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті