Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Китайська делегація відмовилася відвідати американські ферми

Китайська делегація відмовилася відвідати американські ферми

Інвестори вважають це поганим знаком у перебігу американсько-китайських торгових переговорів

Китайська делегація відмовилася відвідати американські ферми
фото Pinterest

Торгова делегація Китаю оголосила про дострокове завершення візиту в США, відмовившись від запланованої раніше поїздки на ряд ферм у штатах Монтана і Небраска.

Представник Федерації фарм Монтани Ніколь Рольф в інтерв'ю телеканалу CNBC прокоментувала дану ситуацію, заявивши про те, що китайська делегація ще в четвер заявляла про плани відвідати наступного тижня ряд фермерських господарств. Однак в п'ятницю, за її словами, делегація КНР заявила про скасування даних планів і повернення в Китай.

Після появи даних повідомлень зростання на ринку акцій США змінилося падінням котирувань. За підсумками торгів п'ятниці індекс Dow Jones знизився на 0,6% до рівня 26 934,19 пункту, S&P 500 втратив 0,5%, закрившись на позначці 2 991,68 пункту. NASDAQ впав на 0,8% до 8 117,67 пункту.

Інвестори розцінили раптове рішення китайської делегації як черговий сигнал про відсутність прогресу в торгових переговорах між США і Китаєм, пише vestifinance.

Хоча ще у першій половині торгів п'ятниці, 20 вересня, американські фондові індекси демонстрували помірно позитивну динаміку на тлі очікувань прогресу в торговому конфлікті між двома країнами.

Приводом для початкового оптимізму стала публікація в офіційному журналі уряду США про скасування імпортних мит відносно близько 400 видів товарів Китаю.

Нагадаємо, Трамп вирішив перенести впровадження антикитайських мит з 1 на 15 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті