Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Поставки нафти по «Дружбі» знову припинялись через інцидент у Польщі

Поставки нафти по «Дружбі» знову припинялись через інцидент у Польщі

Зупинка тривала 9 годин через аварію на трубопроводі, наразі поставки відновились

Поставки нафти по «Дружбі» знову припинялись через інцидент у Польщі
фото www.flickr.com/photos/130584335@N08

Поставки по нафтопроводу «Дружба» відновилися в понеділок після усунення інциденту, що стався у польського оператора PERN в неділю ввечері. Про це із посиланням на словами офіційного представника «Транснєфті» передає ТАСС.

«Поставки по нафтопроводу «Дружба», які були припинені у зв'язку з інцидентом у польського оператора PERN вчора о 18:50, який супроводжувався незначним виходом нафти, відновлені сьогодні о 04:05 (час за Варшавою)», – сказав він.

У неділю PERN повідомила про витік нафти з польської ділянки трубопроводу «Дружба» в районі міста Воломин в Мазовецькому воєводстві республіки. За даними польського оператора трубопроводу, аварія трапилася в результаті спроби нелегальної врізки. Нафта розлилася на площі близько 30 квадратних метрів.

Нагадаємо: «Білнафтохім» 19 квітня заявив про різке погіршення якості російської нафти Urals, що надходить по трубопроводу «Дружба». Вміст хлорорганічних сполук в сировині в десятки разів перевищувало граничні значення по стандарту. В результаті ряд країн припинили приймати і переробляти російську нафту.

Як повідомлялось, з травня по вересень АТ «Укртранснафта» отримало 3,5 млн євро від ПАТ «Транснєфть» за резервування потужностей нафтотранспортної системи в зв’язку з потраплянням до української ділянки нафтопроводу «Дружба» нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук.

За останніми підрахунками, наразі в Польщі у сховищах знаходиться 450 000 тонн забрудненої хлоридною органікою нафти Urals

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті