Ціни на нафту падають через заяви Трампа про Китай

Ціни на нафту падають через заяви Трампа про Китай

Ще однією причиною є зростання запасів у США при побоюваннях щодо ослаблення попиту

Ціни на нафту падають через заяви Трампа про Китай
фото www.flickr.com/photos/28170418@N05/44063986180

Ціни на нафту продовжують знижуватися в середу на тлі сигналів про зростання запасів у США при побоюваннях ослаблення попиту в умовах конфлікту Вашингтона і Пекіна. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до становить $ 62,57 за барель, що на $0,53 (0,84%) нижче за рівень закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у вівторок ціна цих контрактів становила $63,1 за барель, опустившись на $1,67 (2,58%).

Ф'ючерс на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подешевшав на $0,35 (0,61%) – до $ 56,94 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт впав в ціні на $1,35 (2,3%), до $57,29 за барель.

Президент США Дональд Трамп в ході виступу в Генасамблеї ООН розкритикував торгові практики Китаю, що було негативно сприйнято інвесторами з урахуванням того, що представники двох країн готуються провести зустріч у Вашингтоні в найближчі тижні.

Трамп звинуватив Пекін у маніпулюванні валютним курсом, крадіжці інтелектуальної власності та демпінгу, зазначивши, що Світової організації торгівлі (СОТ) потрібні радикальні зміни через політику КНР.

Торгова суперечка США і Китаю вже призвела до скорочення темпів зростання попиту на нафту майже вдвічі, відзначають аналітики Citigroup.

Тим часом, дані Американського інституту нафти вказали на зростання запасів нафти в США минулого тижня на 1,38 млн барелів.

За оцінками експертів, опитаних S & P Global Platts, запаси нафти в США минулого тижня впали на 190 000 барелів, запаси бензину – виросли на 300 000 барелів, дистилятів – зменшилися на 600 000 барелів.

Нагадаємо: після стрибка цін на нафту, спричиненого атакою на саудівські нафтові об’єкти, вони почали знижуватись після того, як слабкі дані про ділову активність в Європі і Японії змусили ринок знову сфокусуватися на несприятливих перспективи попиту.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло