Philip Morris відмовилась від злиття з Altria на $210 млрд

Philip Morris відмовилась від злиття з Altria на $210 млрд

Натомість компанія зосередиться на запуску пристрою для нагрівання тютюну iQOS в США

Philip Morris відмовилась від злиття з Altria на $210 млрд
фото www.flickr.com/photos/neatnessdotcom/333150737/

Philip Morris International припинила переговори про злиття з Altria Group і замість цього зосередиться на запуску пристрою для нагрівання тютюну iQOS в США. Про це повідомляє Reuters.

«Після довгих роздумів компанії домовилися зосередитися на запуск IQOS в США, в рамках загальної зацікавленості в досягненні вільного від куріння майбутнього», – сказав глава Philip Morris Андре Каланцопулос.

Операція дозволила б тютюновим компаніям возз'єднатися через десять років після розколу і створити важкоатлета в галузі для вирішення проблем, пов'язаних з посиленням контролю з боку регулюючих органів, і використання переваг зростаючого ринку електронних сигарет.

За оцінками експертів, у разі злиття Philip Morris International та Altria капіталізація такої корпорації могла перевищити $210 млрд.

Altria є материнською компанією для таких виробників тютюну як Philip Morris USA, John Middleton, Inc., U.S. Smokeless Tobacco Company і інших.

До 2003 року компанія називалась Philip Morris Companies Inc. До 2007 року вона контролювала одну з найбільших в світі компаній з виробництва продуктів харчування Kraft Foods. 28 березня 2008 року відбулось відокремлення підрозділу Philip Morris International шляхом розподілу 100% акцій компанії між акціонерами Altria.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло