США ввели санкції проти китайських компаній через імпорт іранської нафти

США ввели санкції проти китайських компаній через імпорт іранської нафти

Білий дім продовжує політику максимального економічного тиску на Іран

США ввели санкції проти китайських компаній через імпорт іранської нафти
фото Shutterstock

США запровадили санкції проти двох китайських компаній і персонально щодо п'яти їх співробітників за імпорт іранської нафти в обхід американських санкцій,  заявив глава Держдепартаменту США Майк Помпео, на якого посилається Tecnoblog.

Нові санкції торкнуться Kunlun Holding Company, COSCO Shipping Tanker (Dalian).

«Сьогодні Сполучені Штати і надалі продовжують чинити максимальний економічний тиск проти іранського режиму і тих, хто сприяє його дестабілізуючій поведінці», – йдеться в заяві Помпео.

«Ми вводимо санкції проти деяких китайських компаній за свідому участь у великих угодах з транспортування нафти з Ірану всупереч санкціям США», – підкреслив держсекретар.

Він зазначив, що цей захід «спрямований на те, щоб позбавити іранський режим критично важливих доходів».

Компанії, проти яких введено санкції, володіють фірмами, які вже були внесені в санкційні списки США: China Concord Petroleum Co., Limited, Kunlun Shipping Company Limited, Pegasus 88 Limited, COSCO Shipping Tanker (Dalian) Seaman & Ship Management Co.

Раніше США ввели аналогічні санкції проти проти китайської державної енергетичної компанії Zhuhai Zhenrong, яка давно відома своїм зневажливим ставленням до конфлікту США з Іраном. Адміністрація Обами вже вводила санкції проти цієї компанії в 2012 році через нафтові угоди з Іраном.

Тим часом президент Дональд Трамп заявив, що торгову угоду з КНР може бути укладено набагато раніше, ніж багато хто думає.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло