США розширили санкції проти РФ через постачання зброї в Сирію

США розширили санкції проти РФ через постачання зброї в Сирію

США ввели санкції проти керівництва компанії «Совфрахт» і п'яти російських суден у зв'язку з поставками палива Збройним силам Росії в Сирії

США розширили санкції проти РФ через постачання зброї в Сирію
фото www.flickr.com/photos/wateringtheplance/4236383920

США розширили санкції за постачання палива збройним силам Росії в Сирії. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінфіну США, передає Forbes.

«Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) внесло у список одну організацію, троє фізичних осіб та п'ять суден, що беруть участь в схемі ухилення від санкцій, щоб полегшити доставку авіапалива російським силам, що діють в Сирії» – йдеться у повідомленні.

Мінфін зазначає, що до списку санкцій потрапили три співробітника «Совфрахта»: заступник генерального директора з питань юридичної підтримки Ілля Логінов, директор департаменту морського транспорту Іван Окороков і перший заступник генерального директора з питань морського транспортування Карен Степанян.

Крім того, в списку виявилося п'ять суден, що ходять під російським прапором – кораблі «ОТ-2077», «Пасат», «Сиг», «Судак» і «Яз». Під санкції також потрапило ТОВ «Маритайм Асистанс».

«Мінфін націлений на схему ухилення від санкцій, яка включає підставні компанії, судна і змовників, які сприяли незаконній передачі авіапалива російським військовим у Сирії.  Деспотичний режим Асада знаходиться під міжнародною увагою за використання хімічної зброї та вчинення звірств проти невинних сирійських цивільних осіб», – сказав Сігал Манделькер, заступник міністра з питань тероризму і фінансової розвідки. 

Він додав, що Сполучені Штати сповнені рішучості відрізати доступ до міжнародної фінансової системи для тих, «хто змовився порушити наші санкції, в тому числі і для тих, хто дозволяє вести жорстоку військову машину в Сирії».

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Вершинін назвав санкції абсолютно неприйнятними.

«Це, мабуть, продовження старої американської політики, яка заснована на односторонніх санкціях, національних санкціях, які ми вважаємо абсолютно неприйнятними», – сказав він.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло