Захворіло у світі
1,118,921 особа
Померло у світі
58,937 осіб
Вилікувалось у світі
226,769 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
S&P підвищило кредитний рейтинг України в іноземній та національних валютах

S&P підвищило кредитний рейтинг України в іноземній та національних валютах

Агентство також підвищило рейтинг України за національною шкалою та підтвердило короткостроковий суверенний кредитний рейтинг

S&P підвищило кредитний рейтинг України в іноземній та національних валютах
фото www.flickr.com/photos/kronny/7435031294

Кредитне агентство Standard&Poor's  підвищило кредитний рейтинг України в іноземній та національних валютах з рівня «В-» до рівня «В». Про це повідомляє Урядовий портал.

Агентство також підвищило рейтинг України за національною шкалою до рівня «uaА» з «uaВВB» та підтвердило короткостроковий суверенний кредитний рейтинг на рівні «В». Прогноз – стабільний.

Стабільний прогноз відображає сподівання агентства, що новий уряд України продовжить реалізовувати макроекономічні реформи, які проводились протягом останніх років. В той же час економіка відновлюється та співвідношення державного боргу до ВВП знижується. Агентство зазначає, що Україні слід зберегти доступ до внутрішніх та міжнародних ринків капіталу, що дозволить країні здійснити погашення комерційних запозичень протягом 2020 року.

Аналітики Standard & Poor's позитивно оцінюють намір нового уряду покращити бізнес-клімат та зняти мораторій на продаж сільськогосподарських земель. На думку агентства, ці заходи можуть призвести до збільшення обсягів іноземних інвестицій в Україну, сприяючи зростанню економіки та зменшенню вразливості до зовнішніх викликів.

Подальше підвищення рейтингу можливе за умови зростання економіки, а показники по бюджетному та зовнішньоекономічному секторах перевищать прогнози агентства. Агентство також розглядає можливість підвищення суверенних рейтингів, якщо інфляція наблизиться до цільових показників НБУ, або якщо кредитування в реальному секторі зростатиме і обмеження на рух капіталу буде скасовано.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію