Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Про відновлення будь-яких рейсів до чи з окупованого Криму не йдеться – Криклій

Про відновлення будь-яких рейсів до чи з окупованого Криму не йдеться – Криклій

Міністр інфраструктури висловив обурення щодо неправильного трактування його слів у деяких медіа

Про відновлення будь-яких рейсів до чи з окупованого Криму не йдеться – Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій запевнив, що на сьогоднішній день офіційний Київ не планує відновлення рейсів до чи з анексованого Росією Криму. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Він зробив таку заяву після того, як низка ЗМІ, за його словами, «перекрутила» його слова в інтерв’ю Радіо Свобода.

«За дорученням президента України завершується будівництво КПВВ «Чонгар» та «Каланчак». Поряд з КПВВ облаштовують станції, з яких українські перевізники будуть перевозити пасажирів територією України, повторюю – українські перевізники винятково по Україні. Не йдеться про відновлення будь-яких рейсів до/з окупованого Криму. Йдеться про створення людських умов для пасажирів, які матимуть змогу на станції біля КПВВ сісти в автобус легального українського перевізника і прямувати далі Україною», – повідомив міністр.

Він висловив обурення щодо неправильного трактування його слів у деяких медіа.

«Щоб настільки перекрутити добрі справи та зробити з мене сепаратиста, треба точно мати конкретну мету та замовника. Навіть рідна мати розхвилювалась, і з самого ранку зі сльозами запитувала про можливість відновлення прямих пасажирських перевезень в Крим», – додав Криклій.

Нагадаємо: 28 вересня в інтерв’ю Радіо Свобода на запитання, чи з’являться біля КПВВ на адмінмежі з анексованим Кримом легальні автостанції, Криклій повідомив, що на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» будуть збудовані автостанції, а конкурси щодо перевізників буде проводити місцева влада з участю Мінінфраструктури. Низка ЗМІ розцінила ці слова міністра як відновлення транспортного сполучення між материковою Україною і анексованим півостровом Крим.

Раніше, з 2014 року, Держінспекція України з безпеки на наземному транспорті  заборонила всі перевезення до анексованого Росією Криму. Відомство уточнило, що пасажири нелегальних рейсів не застраховані і за їхню безпеку ніхто відповідальності не несе.​

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті