Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Huawei у 2020 році замовить 1,5 млрд камер для своїх смартфонів

Huawei у 2020 році замовить 1,5 млрд камер для своїх смартфонів

Компанія прокладає собі шлях до лідерства на ринку попри санкції

Huawei у 2020 році замовить 1,5 млрд камер для своїх смартфонів
фото DR

Наступного року Huawei може досягти значних розмірів поставок смартфонів, завдяки новим моделям з підтримкою 5G і вдосконаленими камерами.

Висновок зроблений на підставі інформації з ланцюжка поставок про те, що в 2020 році Huawei готується замовити у своїх партнерів близько 1,5 млрд камер для своїх смартфонів. Зокрема, на збільшення замовлень від Huawei розраховують тайванські постачальники цих компонентів, пише DailyComm.

Незважаючи на торгові санкції США, Huawei не послаблює боротьбу за лідерство на ринку 5G, причому як в сфері обладнання для мереж нового покоління, так і в сегменті сматфонів.

У період з січня по серпень 2019 року поставки телефонів Huawei в річному вираженні збільшилися на 26%.

Huawei – один з найбільших в світі покупців електронних компонентів і програмного забезпечення. Щорічний бюджет компанії на ці цілі становить близько $70 млрд. Тільки на покупку напівпровідників Huawei витрачає близько $15 млрд на рік.

Ці суми більші лише у Apple і Samsung.

У 2018 році Huawei придбала більш 200 млн дисплеїв і сотні мільйонів фотокамер для смартфонів. Серед найбільших постачальників – тайванська компанія Largan Precision, японська Kantatsu і китайська Sunny Optical, а також американський виробник 3D-сенсорів Lumentum Holdings.

Оглядачі відзначають, що в умовах торгових обмежень Вашингтона Huawei поступово відмовляється від компонентів із США, заміщаючи їх продукцією азіатських партнерів.

Нагадаємо, з жовтня Huawei запускає серійне виробництво базових станцій 5G без використання американських компонентів, а в 2020-му планує більш ніж удвічі збільшити їх випуск.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті