Трамп назвав Україну найбільш корумпованою країною в світі

Трамп назвав Україну найбільш корумпованою країною в світі

Американський президент вважає Україну стіною між Росією і Європою

Трамп назвав Україну найбільш корумпованою країною в світі
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп заявив, що корупція в Україні більша, ніж в будь-якій іншій країні світу. Про це він заявив в ході прес-конференції зі своїм фінським колегою Саулі Нііністьо. Реліз брифінгу опубліковано на сайті Білого Дому.

На питання журналіста, яких дій Трамп хотів би від Зеленського стосовно розслідування справи сина Джо Байдена, президент США зазначив:

«Чому ми єдині, хто дає великі гроші Україні? Ми даємо гроші Україні, і це турбує мене з першого дня. Я кажу: «Чому завжди тільки Сполучені Штати розриваються?» Чесно кажучи, Україна – ми хочемо їм допомогти. І мені подобається новий президент. Ви знаєте, чому він мені подобається? Тому що він був чесний, тому що він сказав, що президент Сполучених Штатів не чинив ніякого тиску на нього», – сказав Трамп.

«По-перше, Україна відома – до нього (до Зеленського – ред.) – величезною корупцією. Жахливою. Більшою ніж в будь-якій країні світу. Насправді, Україна оцінена як одна з найбільш корумпованих країн у світі. І я не люблю давати гроші країні, яка корумпована», – заявив американський президент.

Він сказав, що не хотів більше надавати фінансування Україні, однак його переконав сенатор з Огайо Роб Портман.

«Він (Портман – ред.) подзвонив: «Будь ласка, надайте  (Україні – ред.) гроші». Я сказав: «Роб, я ненавиджу бути країною, яка завжди дає гроші Україні, а вона допомагає європейським країнам набагато більше, ніж нам». Україна – як стіна між Росією і Європою. Велика, широка, красива стіна», – сказав Трамп.

«Мені не подобається бути країною-лохом. Ми були країною, з якої тягнули гроші протягом багатьох років. Ми більше не країна лохів. Але я дав гроші, тому що Роб Портман і інші дзвонили мені і питали про це. Але я не хочу бути лохом. Європейські країни повинні платити набагато більше, щоб допомогти Україні», – заявив він.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло