Словаччина з’єдналась з Китаєм новим маршрутом через Україну

Словаччина з’єдналась з Китаєм новим маршрутом через Україну

Цей маршрут вважають більш конкурентоспроможним, ніж ті, що існують через Білорусь та Польщу

Словаччина з’єдналась з Китаєм новим маршрутом через Україну
фото www.flickr.com/photos/tau280/43858755714

Новий контейнерний маршрут Metrans з Китаю в Словаччину через Україну називають більш конкурентоспроможним, ніж існуючі через Білорусь і Польщу. Про це повідомляє ЦТС.

Metrans відкрив нову регулярну залізничне вантажне перевезення з китайського міста Сіань через Добра в Дунайська-Стреда, недалеко від Братислави на сході Словаччини. Перший поїзд прибув на словацький термінал в середу 3 жовтня, де він був негайно відправлений у кінцеві термінали Праги, Ческа Требова, Будапешта і Кремса.

Загальний час у дорозі від Сіаня до Добра в Словаччині склав чотирнадцять днів, і поїзд складався з 44 40-футових контейнерів. TEL забезпечив тягу до словацького терміналу, а на останній залізничній ділянці перевезення здійснював DBO Bahnoperator. Сервіс є одностороннім – порожні контейнери доставлять в Будапешт, звідки їх відправлять в Сяминь в Китаї.

Кінцеві залізничні термінали в більшості випадків знаходяться на відстані не більше 150 км від Дунайської Стреди.

Поїзд Сіань-Дунайська Стреда є успішним прикладом маршруту по Новому шовковому шляху, який проходить через Україну і є значно більше конкурентоздатним, ніж маршрути через Білорусь і Польщу.

«Перевезення через Україну було більш ніж конкурентоспроможним – час у дорозі становить близько 32 годин ... Ми бачимо великий потенціал маршруту. Митні процедури можуть бажати кращого, але, як я чув, Україна готова приєднатися до європейської митної системі NCTS в найближчому майбутньому. З цієї точки зору може стати ще простіше перевозити поїзди через Україну», – підкреслив Мартін Кубек, директор з розвитку бізнесу в Metrans.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло