Захворіло у світі
5,606,925
Померло у світі
350,862
Вилікувалось у світі
2,300,985
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Наступним гендиректором ВР стане Бернард Луні

Наступним гендиректором ВР стане Бернард Луні

Він замінить на посаді Боба Дадлі

Наступним гендиректором ВР стане Бернард Луні
Боб Дадлі
фото www.flickr.com/photos/157659636@N03/47651535472

Керівництво ВР оголосило сьогодні, що після 40-річної кар’єри в компанії і понад 9 років на посаді гендиректора групи, 64-річний Боб Дадлі вирішив піти у відставку та увійти в склад ради директорів ВР після оголошення компанією фінрезультатів за рік. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що звітність буде оприлюднена 4 лютого 2020 року.

Рада директорів також оголосила, що наступником Дадлі стане 49-річний Бернард Луні,я кий наразі є виконавчим директором Upstream.

«Боб присвятив своє життя служінню цій галузі. Він був призначений виконавчим директором, ймовірно,в  найскладніший період в історії ВР…. Ця компанія, і вся галузь в боргу перед ним», – сказав глава ради директорів компанії Хельге Лунд.

Дадлі очолив британську компанію в 2010 році після того, як вибух на її платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці викликав масштабну екологічну катастрофу і різке падіння вартості акцій BP, поставивши її на межу банкрутства.

У зв’язку із призначенням Луні, Лунд додав, що оскільки компанія намітила свій шлях через енергетичних перехід, це логічний час для змін.

«Бернард володіє усіма необхідними якостями, щоб вест нас через цю трансформаційну епоху. Він має великий досвід роботи в енергетичному секторі і незмінно демонструє високі показники в галузі безпеки, операційної та фінансової діяльності. Він є справжнім, прогресивним лідером, з пристрастю до цілі і людям та чітким розумінням того, що BP має зрозуміти, щоб мати успіх в енергетичному переході», – додав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті