Захворіло у світі
5,615,689
Померло у світі
351,077
Вилікувалось у світі
2,307,901
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Виробники тютюну повідомляють, що позову проти АМКУ не подавали

Виробники тютюну повідомляють, що позову проти АМКУ не подавали

Раніше суд заборонив штрафувати тютюнового монополіста на підставі заяви

Виробники тютюну повідомляють, що позову проти АМКУ не подавали
фото Shutterstock

Дистриб'ютор тютюнових виробів компанія «Тедіс Україна» не подавала позов з вимогою заборонити накладення штрафу на тютюнових виробників і самого дистриб'ютора за нібито змову при формуванні цін на цигарки. Про це свідчить опубліковане в Держреєстрі судове рішення від 1 жовтня.

Днями державна вповноважена АМКУ Агія Загребельська повідомила, що Окружний адмінсуд Києва ухвалив рішення щодо забезпечення позову ТОВ «Тедіс Україна» й заборонив АМКУ накладати штрафи на це підприємство й ще чотирьох виробників цигарок в Україні до винесення остаточного рішення суду. 

Проте як з’ясувалось, «Тедіс Україна» ще не подав позовну заяву до суду і зазначає, що тільки має намір звернутися з позовом. Причиною прийняття такого рішення суд називає «твердження» «Тедіса» про наявність обставин прямого порушення наданого йому законом права на ознайомлення з усіма матеріалами справи.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет звинувачує чотирьох найбільших виробників цигарок та ТОВ «Тедіс Україна» в змові з метою недопущення на ринок первинної реалізації цигарок будь-якої компанії крім «Тедіс Україна». За наслідком такої змови, за версією АМКУ, ТОВ «Тедіс Україна» здобув та зберіг своє монопольне становище.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті