Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Boeing інвестує в компанію Бренсона з космічного туризму $20 млн

Boeing інвестує в компанію Бренсона з космічного туризму $20 млн

Аерокосмічна корпорація отримає міноритарну долю в Virgin Galactic після її входу на біржу

Boeing інвестує в компанію Бренсона з космічного туризму $20 млн
фото www.flickr.com/photos/market-3d/15906805805

Венчурний підрозділ корпорації Boeing  HorizonX оголосив у вівторок, що інвестує $20 млн в компанію Річарда Бренсона Virgin Galactic, яка займається комічним туризмом, оскільки обидві компанії сподіваються вдосконалити технології, необхідні для того, щоб гіперзвукова подорож одного стала реальністю. Про це повідомляє CNBC.

Аерокосмічний гігант робить інвестиції, коли Virgin Galactic готується стати першою компанією, яка здійснюватиме туристичні польоти в космос. Компанія планує розмістити свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі до кінця року.

«Наші команди уже давно ведуть переговори,- сказав гендиректор Virgin Galactic Джордж Уайтсайдс. – Широкі можливості Boeing не мають собі рівних в мобільності та досвіді в польотах людини в космос».

Boeing матиме міноритарну долю Virgin Galactic, як тільки вона стане публічною.

В липні компанія Бренсона заявила, що збирається почати польоти з першими клієнтами наступного року. Станом на кінець червня Virgin Galactic мала 603 клієнтів. Крім того, з огляду на те, що останні два випробувальних польоти досягли меж космосу, компанія повідомила, що отримала інтерес від понад 3000 нових потенційних клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті