Компанія Бренсона з космічного туризму Virgin Galactic виходить на біржу

Компанія Бренсона з космічного туризму Virgin Galactic виходить на біржу

Це стало однією з умов для залучення великих інвестицій

Компанія Бренсона з космічного туризму Virgin Galactic виходить на біржу
фото Virgin Galactic

Компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic, яка займається космічним туризмом, планує здійснити первинне публічне розміщення акцій (IPO) на біржі в другій половині цього року, повідомила газета The Guardian.

«Венчурна фірма Social Capital Hedosophia планує інвестувати приблизно $800 млн в Virgin Galactic за частку в 49% акцій», – пише видання з посиланням на джерела, знайомі з ходом переговорів між компаніями.

Social Capital Hedosophia погодилася вкласти кошти в компанія Бренсона тільки за тих умов, якщо Virgin Galactic вийде на біржу, додає видання.

Після розміщення акцій Virgin Galactic стане першою публічною компанією, яка займеться відправкою туристів у космос.

Бренсон розраховує, що ця угода дозволить якомога швидше організувати туристичні польоти в космос, пише WSJ. Раніше польоти планувалося запустити в 2018 році.

Virgin Galactic вже продала майже 900 квитків на туристичний політ у космос. За словами Бренсона, один квиток на суборбітальний політ на кораблі Virgin коштує $250 тисяч.

Раніше Virgin Galactic провела випробування туристичного корабля SpaceShipTwo моделі Unity.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло