Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Hewlett-Packard більше не випускатиме дешеві принтери і перейде на дорогі

Hewlett-Packard більше не випускатиме дешеві принтери і перейде на дорогі

Компанія вирішила змінити модель торгівлі воїми пристроями

Hewlett-Packard більше не випускатиме дешеві принтери і перейде на дорогі
фото HP

Компанія HP Inc. оголосила про зміну моделі продажів принтерів на тлі погіршення показників, передає DailyComm. Традиційна модель продажів принтерів схожа на продажі, наприклад, багаторазових станків для гоління. Виробники продають верстати за низькою ціною, а заробляють в основному на змінних лезах. Так само з принтерами: самі пристрої коштують недорого, на відміну від картриджів, тонерів та чорнила, які доводиться купувати регулярно.

Однак незважаючи на всі спроби Hewlett-Packard перешкоджати поширенню підроблених матеріалів, їх продажу тільки ростуть. Найчастіше такі витратні матеріали купують невеликі компанії, які хочуть зекономити.

У підсумку HP вирішила відмовитися від продажу дешевих принтерів і БФУ (багатофункціональні пристрої – ред.), в яких можна використовувати картриджі й чорнила від сторонніх виробників.

При цьому компанія продовжить пропонувати знижки на моделі, в яких заблокована можливість застосовувати нефірмові матеріали.

«Ми кидаємо виклик ситуації і робимо сміливі кроки, перебудовуючи наш бізнес продажів, щоб надати більше вибору», – заявив Енріке Лорес, який незабаром стане гендиректором HP.

Туан Тран, який стане президентом принтерного бізнесу компанії з 1 листопада 2019 року, порівняв нову модель поширення принтерів компанії з сучасними принципами продажів смартфонів. У багатьох країнах світу оператори зв'язку пропонують нові моделі гаджетів зі знижкою за умови підключення до їх мережі на кілька років без можливості зміни оператора. Якщо споживач хоче мати можливість змінювати SIM-карти в своєму смартфоні в будь-який час, то йому доведеться оплатити повну вартість пристрою.

За словами Туана Трана, компанія розуміє, що перехід на нову схему продажів «займе якийсь час» і може вплинути на ринкову частку і зростання продажів. Зате це допоможе «максимізувати довгостроковий прогрес», вважає він.

За даними HP, в експлуатації знаходиться понад 150 млн принтерів компанії по всьому світу. HP називає себе лідером ринку пристроїв для домашнього та офісного друку, річний обсяг ринку оцінюється в $155 млрд.

Нагадаємо, Hewlett-Packard  і Xerox об'єднаються для співпраці на ринку друкувальної техніки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті