Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Син спікера Палати представників США працював у енергетичному бізнесі в Україні

Син спікера Палати представників США працював у енергетичному бізнесі в Україні

Українська співачка Міка Ньютон та інші артисти брали участь у просуванні продуктів його групи компаній

Син спікера Палати представників США працював у енергетичному бізнесі в Україні
Фото: nationalfile.com

Син спікера Палати представників США Ненсі Пелосі Пол Пелосі-молодший відвідав Україну в 2017 році. Про це пише nationalfile.com. 

Розслідування, проведене журналістом Патріком Хайлі, показало, що метою візиту була зустріч із представниками українського уряду та обговорення ділових ініціатив у енергетичному секторі.

З'ясувалося, що Пол Пелосі-молодший був керівником енергетичних компаній, які займалися бізнесом в Україні. А його мати Ненсі Пелосі знімалася в одному з рекламних роликів групи компаній.

Сам Пелосі-молодший повідомив, що побував у Києві в липні 2017 року як виконавчий директор Ініціативи корпоративного управління з метою обговорити молодіжне футбольне партнерство з урядом України.

У той же час видання The American Mirror відзначило, що після візиту Пелосі-молодшого в 2017 році до Києва була запущена рекламна кампанія – відеоролики, які вдалося зберегти після видалення їх з YouTube.

Як з'ясував журналіст Патрік Хайлі, Пол Пелосі-молодший раніше займав керівні посади в компаніях енергетичного сектора – Viscoil Group і NRGLab.

5 березня 2013 року NRGLab New Technology опублікувала два відео на Youtube. Одне відео зняте за участю його матері Ненсі Пелосі, в ньому йде мова про енергозберігаючу технологію. В другому відео можна побачити її сина Пола Пелосі-молодшого, ролик знятий у Вашингтоні в 2010 році.

«Мене звуть Пол Пелосі. Я представляю компанію Viscoil. І сьогодні Viscoil тут, щоб поговорити про прискорення майбутнього. Йдеться про використання автомобілів більш ефективним способом – використання природних ресурсів, будь то електрика, газ чи викопне паливо, більш ефективним способом. І Viscoil є частиною цього рішення», – сказав Пол Пелосі-молодший у відео.

В описі до цього відео сказано, що Пол Пелосі-молодший є членом управлінської команди групи компаній Viscoil і NRGLab, а також, що  він зацікавлений в розробці екологічно чистої енергії, яка може замінити бензин і дизельне паливо на транспорті.

Ще одне відео, опубліковане в той же день, підтвердило, що NRGLab працює в Україні.

«Вальтер Афанасьєв, Брендон Стоун, Міка Ньютон та інші артисти беруть активну участь у просуванні чистих технологій групи компаній Viscoil і NRGLab. Наприклад, Міка Ньютон допомогла забезпечити права на будівництво заводу з виробництва SH-боксів в Україні», – таку інформацію містить опис відеоролика NRGLab&Research Council.

Компанія відзначала, що SH-бокси є екологічно чистими генераторами, в яких використовується полікристалічна технологія для виробництва електроенергії з тепла навколишнього середовища. За допомогою SH-боксів електрику можна було б генерувати більш ефективно і з меншими витратами.

На веб-сайті NRGLab йдеться, що компанія базується в Сінгапурі. Там також зазначено, що  її інші проекти включають стратегічне партнерство і інвестиції Viscoil Holdings щодо переробки відходів на екологічно чисте дизельне паливо. NRGLab отримала ексклюзивну ліцензію на технологію Viscoil для регіону Південно-Східної Азії на всю сировину.

Діяльність Viscoil Holdings на даний час припинена держсекретарем штату Каліфорнія. Вона була зареєстрована в 2009 році менеджером на ім'я Девід Строун в Ескондідо, штат Каліфорнія. Станом на 2010 рік до неї входили два менеджери: Строун і людина на ім'я Сергій Сорокін із Москви, Росія.

Пол Пелосі-молодший став співзасновником компанії Natural Blue Resources, яку американські правоохоронні органи звинувачували в шахрайстві з цінними паперами в 2014 році.

Ненсі Пелосі очолювала делегацію Конгресу США в Україні у 2015 році, щоб обговорити такі питання, як «енергетична безпека».

Раніше Mind писав, що сенатор США Кеннеді підготував законопроект про заборону членам сім'ї конгресменів мати бізнес в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті