Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
У Лондоні затримали принцесу Бельгії за участь у екологічних протестах

У Лондоні затримали принцесу Бельгії за участь у екологічних протестах

Бельгійська принцеса входить до понад 1300 осіб, заарештованих в Лондоні цього тижня

У Лондоні затримали принцесу Бельгії за участь у екологічних протестах
@esmeraldadereth

Принцеса Бельгії Есмеральда сказала, що вона була однією з багатьох демонстрантів, затриманих під час сидячого страйку на Трафальгарській площі в четвер під час масових акцій протесту проти зміни клімату, повідомляє metro.co.uk.

63-річна принцеса, донька покійного Леопольда III і його другої дружини, розповіла, що її допитували в кузові поліцейського фургона і тримали близько п'яти годин.

Після цього вона написала в Twitter: «Сьогодні разом з багатьма іншими протестувальниками я була заарештована і поміщена під варту в поліції. Надзвичайна кліматична ситуація вимагає від усіх нас чинити тиск на уряди, щоб вони діяли терміново».

При цьому вона висловила підтримку екологічному руху Extinction Rebellion, який проводить по всьому світу демонстрації в зв'язку з бездіяльністю з питань клімату.

За останніми даними Скотланд-Ярду, в британській столиці на цьому тижні було здійснено 1307 арештів у зв'язку з кліматичними протестами.

Тим часом в Брюсселі поліція застосувала водомет, сльозогінний газ і кийки для витіснення учасників акції Extinction Rebellion, передає Reuters.

У суботу, 12 жовтня, вони без узгодження з владою зібралися на протест на Королівській площі в центрі столиці. Відзначається, що більше сотні людей були затримані.

Хоча учасники акції поводилися мирно, підставою для розгону з застосуванням спецзасобів стало створення перешкод для транспорту.

Перша світова акція руху Extinction Rebellion, яка заявляє, що бореться із забрудненням навколишнього середовища, стартувала в понеділок.

Активісти і прихильники руху одночасно перекривали вулиці і мости великих міст у Великобританії, Канаді, Іспанії, Італії, Нідерландах, Німеччині, Греції, Чехії та інших країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті