Захворіло у світі
5,837,541
Померло у світі
360,919
Вилікувалось у світі
2,437,965
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Єврокомісія змусила чіп-мейкера Broadcom розірвати угоди з виробниками телевізорів

Єврокомісія змусила чіп-мейкера Broadcom розірвати угоди з виробниками телевізорів

Таким чином регулятор застосував обмежувальні заходи проти компанії на час розслідування

Єврокомісія змусила чіп-мейкера Broadcom розірвати угоди з виробниками телевізорів
фото DR

Єврокомісія, яка веде антимонопольне розслідування стосовно американського виробника мікрочіпів Broadcom, вирішила застосувати проти компанії превентивні заходи.

Регуляттор оприлюднив розпорядження, яке зобов'язує Broadcom призупинити угоди з шістьма виробниками електроніки на період розслідування, покликаного встановити, чи не порушують ці угоди норми закону про конкуренцію, пише Коммерсант.

Зокрема у зв’язку з цими угодами виробники телевізорів і модемів зобов'язані закуповувати мікрочіпи тільки у Broadcom.

При цьому в заяві Єврокомісії наголошується, що американський виробник може викласти свою точку зору антимонопольному органу ЄС і звернутися до європейських судів з апеляцією.

У Broadcom є 30 днів, щоб виконати припис, який буде діяти протягом трьох років. Обмеження може бути знято раніше, якщо до цього буде прийнято остаточне рішення у справі.

Єврокомісія почала антимонопольне розслідування проти Broadcom в минулому році. А влітку цього року вона отримала повідомлення, що американський постачальник мікрочіпів прописував в угодах зі своїми клієнтами умову, згідно з яким ті не можуть купувати обладнання у інших компаній. Єврокомісія дійшла до попереднього висновку, що подібна практика є порушенням принципу вільної конкуренції. Регулятор продовжить своє розслідування, яке може тривати не один рік. Але щоб захистити ринок від незаконної практики Broadcom, ЄК вирішила ввести обмеження проти компанії вже зараз.

Розпорядження Єврокомісії вступає в силу негайно, а у виробника буде 30 днів на виконання вимоги регулятора. Заборона на ексклюзивні контракти буде діяти три роки.

Нагадаємо, Broadcom купить антивірусний підрозділ Symantec за $10,7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті