Нафта дешевшає через стрімке зростання запасів у США

Нафта дешевшає через стрімке зростання запасів у США

Запаси нафти в США виросли на 10,5 млн барелів за тиждень, тоді як аналітики припускали збільшення на 2,9 млн барелів

Нафта дешевшає через стрімке зростання запасів у США
фото www.flickr.com/photos/sharply_done/5181181636

Ціни на нафту знизилися в четвер після виходу даних, які вказали зростання запасів у США вище прогнозованого рівня, проте коментарі американського міністра фінансів Стівена Мнучіна про торгову операцію з Китаєм обмежили втрати. Про це повідомляє Reuters.

Ф'ючерси на Brent знизилися на 0,76%, до $58,97 за барель. Ф'ючерси на американську легку нафту WTI зменшили 0,96%, до $ 52,85 за барель.

Запаси нафти в США виросли на 10,5 млн барелів, до 432,5 млн, за тиждень, що завершився 11 жовтня, тимчасом як аналітики припускали, що вони збільшаться на 2,9 млн барелів, показали дані Американського інституту нафти (API) у вівторок.

Офіційні дані про запаси Управління енергетичної інформації (EIA) опублікують пізніше в четвер.

«Величезне зростання запасів у США сталося в абсолютно невдалий момент, коли ринки переважно сфокусувалися на руйнуванні попиту через нову низку слабких глобальних економічних даних», – зазначив Стівен Іннес з AxiTrader.

Нагадаємо: наразі американські та китайські торгові переговорники працюють над текстом «першої фази» торгової угоди, щоб лідери двох країн могли підписати її в листопаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію