Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Малвені: Трамп ніколи не затримував військову допомогу Україні в обмін на розслідування

Малвені: Трамп ніколи не затримував військову допомогу Україні в обмін на розслідування

Напередодні від представника адміністрації Трампа прозвучала протилежна інформація

Малвені: Трамп ніколи не затримував військову допомогу Україні в обмін на розслідування
фото pixabay.com

Мік Малвені, в.о. глави апарату Білого дому заявив у четвер, що Білий дім ніколи не вимагав від України розслідувати втручання в президентські вибори в 2016 році в обмін на військову допомогу. Цим самим він спростував власні коментарі, які зробив напередодні в четвер, передає Голос Америки.

Раніше в четвер Малвені в бесіді з журналістами сказав, що розслідування про злам поштового сервера демократів «безсумнівно» стало однією з причин, через яку Білий дім припинив надання військової допомоги Україні.

Але вже наступного дня відмовився від своїх слів, заявивши, що журналісти перекрутили його  коментарі для просування «упередженою і політизованого полювання на відьом проти президента Трампа».

«Дозвольте мені пояснити: не було абсолютно ніякого qui pro quo («послуга за послугу») між військовою допомогою Україні та будь-якими розслідуваннями виборів 2016 року. Президент ніколи не говорив мені затримати виплату коштів до тих пір, поки українці не зроблять щось відносно розслідування [про злом поштового сервера Демократичної партії]», – заявив Малвені.

Адам Шифф, голова Комітету з розвідки Палати представників, заявив про свою стурбованість тим фактом, що «військова допомога життєво важливому союзнику – союзнику, який бореться з Росією, була затримана частково через те, що президент захотів, щоб Україна розслідувала злам серверу демократів в 2016 році».

«Ситуація щойно перетворилася з дуже поганої на ще гіршу... Життєво важлива військова допомога, затримана з такого явно політичного приводу, з метою надати послугу президентської кампанії з переобрання – це екстраординарне порушення обов'язків президента щодо захисту нашої національної безпеки», – заявив Шифф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті