У Верховну Раду внесли законопроект щодо легалізації азартних ігор

У Верховну Раду внесли законопроект щодо легалізації азартних ігор

Відтепер гральні заклади дозволяється встановлювати тільки на території готелів класу 3-5 зірок

У Верховну Раду внесли законопроект щодо легалізації азартних ігор
фото Shutterstock

У Верховній раді зареєстрували урядовий законопроект про державне регулювання діяльності в сфері організації та проведення азартних ігор, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Верховна Рада зареєструвала розроблений Кабінетом міністрів України проект закону про державне регулювання діяльності в сфері організації та проведення азартних ігор, який отримав номер 2285. Урядовий законопроект має на меті комплексно упорядкувати діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, уряд пропонує запровадити:

обмеження кількості ліцензій, гральних закладів та грального обладнання;

вимогу щодо розміщення гральних закладів винятково на території готелів (класу 3-5 зірок – для залів гральних автоматів і класу 5 зірок – для казино);

обов'язкову верифікацію гравців при прийомі ставок/виплати виграшів та реєстрацію виграшів у «Системі онлайн-моніторингу», яка адмініструється податковою службою;

обов'язкову сертифікацію грального обладнання для проведення азартних ігор за міжнародними стандартами;

посилення фінансової і кримінальної відповідальності за діяльність у сфері азартних ігор без ліцензії;

обов'язковість цільового спрямування платежів за ліцензії в сфері азартних ігор на розвиток спорту, медицини та культури в Україні.

Прийняття законопроекту врегулює проблему поширення нелегального грального бізнесу, обмежить поширення ігроманії, вказано в повідомленні.

Легалізація грального бізнесу також дозволить бюджету отримати до 5 млрд гривень, проте остаточні цифри очікуваних надходжень до бюджету залежатимуть від того, у якій редакції депутати приймуть закон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло