Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
382,093
Вилікувалось у світі
2,764,024
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Росія може перекрити частину Керченської протоки для навігації

Росія може перекрити частину Керченської протоки для навігації

З такою ініціативою виступило міністерство транспорту РФ

Росія може перекрити частину Керченської протоки для навігації
Facebook Крымский мост

Мінтранс виступив за розширення зони в Керченській протоці, де заборонено плавати кораблям. Відповідний документ опублікований на порталі нормативних правових актів, передає Коммерсант.

Згідно з текстом проекту, виключення для навігації зроблені для кораблів Росгвардії, ВМФ, прикордонної служби та суден, які обслуговують Кримський міст.

«Проект наказу розроблено з метою забезпечення безпеки в зоні Кримського моста в акваторії Керченської протоки», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Зони запропоновано розширити в акваторії протоки від Таманського півострова уздовж коси Тузла і острова Тузла, а також ділянку поруч з Керченським півостровом (Крим).

Нагадаємо, 25 листопада минулого року Росія застосувала зброю в Азовському морі проти українських катерів. Після виходу з Керченської протоки катери прикордонної служби ФСБ РФ відкрили вогонь по трьох українських кораблях. Всі три кораблі були виведені з ладу й захоплені агресором разом з екіпажем. Повідомлялося про шістьох поранених серед українських моряків. Внаслідок інциденту РФ затримала 24 українських моряків.

7 вересня 2019 року моряків повернули в Україну в рамках обміну ув'язненими з Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті