Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Qantas Airways встановила світовий рекорд за тривалістю авіаперельоту

Qantas Airways встановила світовий рекорд за тривалістю авіаперельоту

Пасажири на борту робили зарядку і їли гостру їжу

Qantas Airways встановила світовий рекорд за тривалістю авіаперельоту
https://www.qantas.com

Літак австралійської Qantas Airways встановив новий рекорд за тривалістю прямого, або безпосадочного, перельоту, повідомила авіакомпанія.

Qantas Airways провела перші випробування в рамках проекту Sunrise («Схід сонця»). її літак Boeing Dreamliner здійснив прямий рейс Нью-Йорк – Сідней, подолавши понад 16 200 км за 19 годин і 16 хвилин. На борту лайнера знаходилися 49 осіб – члени екіпажу і пасажири, серед яких і журналісти, які погодилися взяти участь в експерименті.

Довгий рейс був використаний для проведення ряду експериментів, в ході яких оцінювався стан і самопочуття людей на борту. Дані, отримані в ході цих тестів, будуть використані для покращення сервісу обслуговування пасажирів на таких рейсах в майбутньому, а також для формування відповідного розкладу членів екіпажу.

Зокрема, за свідченням журналістів, перші кілька годин пасажирів просили не спати, щоб одразу після вильоту з Нью-Йорка перевести їх на сіднейський час. Для цього їм давали гостру їжу зі спеціями і час від часу запрошували робити зарядку. А дрімати дозволили тоді, коли в Сіднеї настав вечір.

Як зазначає телеканал CNN, попередній рекорд за тривалістю прямого авіарейсу був встановлений компанією Singapore Airlines в жовтні 2018 року. Літак здійснив переліт з Сінгапуру в Нью-Йорк за 17 годин 25 хвилин.

Раніше повідомлялося, що Qantas тестуватиме найдовший у світі 20-годинний авіапереліт на своїх співробітниках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті