Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Уряд поки не підтвердив інформацію про аномальне забруднення повітря

Уряд поки не підтвердив інформацію про аномальне забруднення повітря

Фахівці намагаються розібратися з оприлюдненими у мережі даними

Уряд поки не підтвердив інформацію про аномальне забруднення повітря
Фото: УНІАН

В уряду немає офіційного підтвердження аномального забруднення повітря над Києвом та деякими регіонами України. Про це під час прес-конференції повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає кореспондент Mind.

«Ми зараз розбираємося з цим. Попередньо мені доповіли, що за офіційними нашими даними у нас в повітрі нічого аномального не спостерігається і якість повітря зараз в межах… гранично допустимої концентрації. Ніяких аномальних перевищень чогось небезпечного в повітрі ми, за офіційними даними, одних не бачимо», – сказав Гончарук.

В той же час він зауважив що оскільки така інформація з’явилася, фахівці  з’ясовують, якою була методологія оцінювання стану забруднення повітря та що ці картинки насправді означають. Найближчим часом, зазначив глава уряду, з цього приводу буде оголошено офіційну інформацію.

«Ми цей сигнал помітили і ми зараз намагаємося дати йому оцінку… Офіційного підтвердження і офіційних даних, які би давали мені  підстави вважати, що в Україні щось аномальне коїться з повітрям, у мене немає, зараз», – наголосив прем’єр.

Раніше Mind писав, що у Києві цими вихідними днями зашкалював рівень забруднення повітря. За таких умов міжнародні експерти рекомендують не відкривати вікна, а на вулиці ходити в захисній масці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті